Ірина Горова відверто зізналась, чи перебуває у стосунках

Популярна українська продюсерка Ірина Горова не часто ділиться подробицями особистого життя. Відомо, що багато років вона перебувала у шлюбі з Потапом. В експодружжя є спільний син, якому наразі 15 років. Ірина Горова вже давно розлучилась з репером. Також вона неодноразово розповідала, що залишилась в хороших стосунках з колишнім чоловіком.

Нещодавно продюсерка зізналась, чи вільне її серце. Ірина Горова відверто розповіла, що наразі не перебуває у стосунках. Проте, жінка не перестає вірити в те, що зустріне справжнє кохання.

“Не можна замовити чоловіка як із картинки. Це повинно статися кохання. Звичайно, це повинна бути сильна людина, тому що поруч зі мною іноді складно. Тому це повинна бути сильна людина, яку я поважаю, якою я надихаюся. Неважливо, з якою вона бізнес історією, але важливо, щоб у нас були партнерські стосунки. Важливо, щоб я поважала людину і це була цілісна особистість”, – розповіла ексдружина Потапа.

Продюсерка мріє зустріти чоловіка, з яким побудує щасливі стосунки. За словами Ірини Горової, вона давно готова до нових відносин. Також жінка додала, що ні в якому разі не перестає вірити у справжнє кохання.

Читайте також: Злата Огнєвіч показала свою маму-красуню та вразила її молодим виглядом

Не пропустіть