Ірина Федишин повідомила про смерть рідної людини

Популярна українська виконавиця Ірина Федишин повідомила фоловерам дуже сумну новину. Вона зізналась, що з життя пішла її рідна людина, а саме дідусь. Такою звісткою артистка поділилась на сторінці у Facebook.

За словами Ірини Федишин, влітку її дідусь відсвяткував день народження. Йому виповнилося 80 років. Співачка опублікувала багато спільних фото з рідною людиною й поділилась приємними спогадами про дідуся.

Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що дуже важко переживає його втрату, адже дідусь був для жінки важливою людиною. Допис Ірини Федишин відразу прокоментувала величезна кількість фоловерів. Вони висловили жінці свої співчуття, підтримавши приємними словами.

Серед шанувальників, які поспівчували артистці, було багато її зіркових колег, а саме Олексій Суханов, Катерина Бужинська та багато інших.

За їхніми словами, Ірина Федишин була дуже хорошою онучкою для свого дідуся. Артистка зізналась, що рідна людина назавжди залишиться в її пам’яті та серці. Зірка заявила, що вдячна дідусеві за щасливе дитинство та підтримку.

Читайте також: Артур Логай відверто розповів, як хотів скоїти самогубство через залежність від азартних ігор


Не пропустіть