Ірина Федишин показала, як пройшло святкування дня народження її чоловіка

Не так давно чоловік Ірини Федишин відсвяткував 39-річчя. З нагоди дня народження подружжя вирушило у Карпати. Саме там Віталій Човник відсвяткував 39-річчя.

В Instagram-stories Ірина Федишин опублікувала чималу кількість світлин. Вона показала, як пройшло святкування 39-річчя її чоловіка. За словами артистки, на дні народженні Віталія Човника була присутня велика кількість гостей.

Вони щиро привітали іменинника, побажавши йому здійснення усіх мрій та бажань. Серед гостей на святкуванні були співачка Мята, мама Ірини Федишин та багато інших. Пишне застілля відбулось в одному з ресторанів.

Віталій Човник отримав велику кількість привітань від своєї сім’ї та друзів. Кохана дружина та сини вручили йому святкового торта. На святкуванні дні народженні чоловіка Ірина Федишин була присутня у красивій сукні червоного кольору.

На своє 39-річчя Віталій Човник одягнув темні джинси та чорно-білий светр. За словами Ірини Федишин, разом з рідними та друзями чоловік чудово відсвяткував день народження. Він залишився дуже задоволеним та подякував всім гостям за присутність.

Читайте також: Донька Олени Кравець показала ексклюзивні фото мами у день народження


Не пропустіть