Ірина Федишин планує зіграти друге весілля

У цьому році відома українська співачка Ірина Федишин разом зі своїм чоловіком відзначатимуть 15 річницю подружнього життя. На честь цього зірка вирішила влаштувати грандіозне святкування.

Так, у липні Ірина Федишин та Віталій Човник відсвяткують своє кришталеве весілля. Пара вирішила влаштувати грандіозний сюрприз для своїх рідних, близьких та шанувальників, проте деталі співачка вирішила не розголошувати. Співачка тільки сказала, що їхнє друге весілля не буде сімейним святом, це буде надзвичайно велика подія.

Крім цього, зірка зізналася, що Віталій Човник зараз активно займається своїм здоров’ям і фізичною формою, та намагається схуднути до цієї важливої для пари дати. Федишин у всьому підтримує чоловіка та надихає його на зміни, оскільки сама веде здоровий та активний спосіб життя.

Віталій та Ірина віддають перевагу дробовому харчуванню, тому їдять доволі часто, але дуже малими порціями. Крім цього, співачка старанно контролює раціон чоловіка: не дає йому їсти після 18-00 години та забороняє вживати солодке.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Читайте також: Ірина Федишин вперше заспівала з синами


Не пропустіть