Ірина Білик посварилася з суддею «Танців з зірками» в мережі через згадування її імені в ефірі

Співачка Ірина Білик на своїй сторінці в Інстаграмі опублікувала гнівний пост, в якому назвала суддю оновленого проекту «1+1» «Танці з зірками» Катерину Кухар такою, що має «противний голос», «зрадила професії» та «погано розмовляє». Приводом для такої реакції став коментар Катерини Кухар у другому ефірі проекту до танцю колишнього чоловіка Ірини Білик Дмитра Дикусара та його зіркової партнерки Вікторії Булітко.

«Я сьогодні з захопленням спостерігала за такою іншою Булітко, – тоді сказала суддя проекту. – І нарешті забула про Ірину Білик».

Співачка в своєму дописі в соцмережі обурилася такими словами танцівниці.

«Хочу просто відзначити, що коли все, що лишається в центрального телеканалу – це балерини, які погано розмовляють, які втратили визнання колег та любов публіки – компенсувати ці прикрі речі за допомогою мого імені – це просто дно, – написала Ірина Білик. – Вам, як примі-балерині в далекому минулому, неодноразово натякала аудиторія багатьох артистів: не треба так, не принижуйте себе ненавистю до більш успішних. І не ставте, будь ласка, в незручне становище прекрасну та харизматичну пару, партнером в якій є мій колишній чоловік. Мені не шкода свого імені, якщо вже вам більше нема чим хайпанути, але давайте просто згадаємо, хто є хто».

Катерина Кухар з відповіддю не забарилася. В дописі на свої сторінці в Інстаграмі нагадала Ірині Білик, що все ще залишається у «великому мистецтві», і на підтвердження цього запросила співачку на виставу «Жізель». Також суддя «Танців з зірками» висловила сумніви щодо того, що текст на сторінці Ірини Білик написала вона сама. «Я впевнена, що ви душевна та мудра жінка», – написала Катерина Кухар. Крім того балерина наголосила, що згадала Ірину Білик під час шоу виключно в позитивному контексті.

«Згадуючи вас в такому рейтинговому шоу, я віддавала вам данину поваги, – зазначила Катерина Кухар. – Для мене ви незабутня співачка. І мені дуже прикро, що ви цього не зрозуміли… В юності я з великим задоволенням проникалася вашими піснями, з радістю спостерігала б і зараз ваш музичний творчий шлях».

Джерело detector.media
Не пропустіть