Інсайдери розказали, як розвиваються стосунки Майлі Сайрус з 31-річною коханкою

Поки мама американської співачки Майлі Сайрус зі скепсисом ставиться до її нових стосунків з 31-річною Кейтлін Картер, нова обраниця 26-річної знаменитості стверджує, що налаштована дуже серйозно.

За словами близького до зірок джерела, пара вже живе разом у будинку в Лос-Анджелесі, тому Кейтлін сподівається, що ці стосунки будуть довготривалими.

У них дуже напружені робочі графіки, але весь свій вільний час вони проводять разом. У них багато спільних друзів, тому цей роман й досі залишається досить приватним,

– розповів анонім.

Інсайдер розказав, що Кейтлін дуже подобається бути в компанії Майлі, яка випромінює неймовірну силу та енергію.

Повідомляється, що спочатку дівчина просто розважалася і вважала цей роман простою забавою, але потім зрозуміла, що юна співачка – це її справжнє кохання.

Абсолютна унікальність Майлі і її добре серце миттєво привернули увагу Кейтлін. Але після того, як вона побувала з коханою на різноманітних світських заходах – вона дізналася про Сайрус ще більше. Кейтлін так заінтригована,

– розкрив подробиці їхніх стосунків інформатор.

Анонім додав, що нова пасія Майлі просто божеволіє від неї і постійно передивляється її фото. Картер вважає, що епатажна виконавиця завжди випромінює сексуальну привабливість, через що так сильно подобається оточуючим.

Схоже, закохані й досі насолоджуються цукерково-букетним періодом своїх відносин.

Джерело Радіо Люкс
Не пропустіть