Ілона Гвоздьова розповіла про своє самопочуття після повторного зараження коронавірусом

Відома українська хореографиня Ілона Гвоздьова поділилась з фоловерами не дуже приємною новиною. Жінка повідомила, що вдруге захворіла на коронавірус. За добу до повернення в Україну вона отримала позитивний тест на COVID-19.

Ілона Гвоздьова неабияк засмутилась. Наразі Ілона Гвоздьова перебуває на самоізоляції. Також хореографиня розповіла, як протікає її хвороба. Подробицями зірка поділилась в Instagram-stories.

За словами Ілони Гвоздьової, в неї підвищилася температура та дуже сильно болить спина. У Тбілісі жінка проведе ще два тижні. Також хореографиня подякувала всім небайдужим, хто переймається за її здоров’я. А ще вона неабияк вдячна Іраклі Макацарії за підтримку та допомогу.

Ілона Гвоздьова повідомила, що заразилась коронавірусом у Грузії на “Танцях з зірками”. Жінка щиро сподівається, що хвороба протікатиме у легкій формі. За словами Ілони Гвоздьової, її чоловік теж залишився у Грузії.

Коханий хореографині вирішив підтримати її у складний період. Він теж перебуває на самоізоляції. На щастя, чоловік Ілони Гвоздьової повністю здоровий. Фоловери побажали зірці українського шоу-бізнесу якнайшвидшого одужання та повернення додому.

Читайте також: Надя Дорофєєва здивувала мережу особистим зізнанням


Не пропустіть