Ілона Гвоздьова розкритикувала новий сезон “Танців з зірками”

Відома українська танцівниця Ілона Гвоздьова відмовилась від участі у новому сезоні “Танців з зірками”. Однак, жінка пильно стежить за проєктом по телевізору.

Своїми враженнями вона ділиться в соцмережі Instagram. Ілона Гвоздьова не боїться висловлювати свою думку й часто демонструє неабияке обурення щодо проєкту.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що до багатьох учасників на проєкті ставляться несправедливо. За словами жінки, їх обділяють ефектними постановками чи сценічними костюмами. Такі учасники завжди залишаються в тіні й дуже швидко вибувають з проєкту.

Однак, для інших створюють всі можливі умові, щоб учасник показав себе у всій красі. Такими думками Ілона Гвоздьова поділилась на сторінці в Instagram.

Зі словами танцівниці погодилось багато шанувальників. А ще вони оцінили нову світлину Гвоздьової, на якій жінка постала в широких червоних штанах та блискучій блузі. Також велика кількість фанів зізналась, що хотіла б бачити жінку у новому сезоні “Танців з зірками”.

Читайте також: Настя Каменських продемонструвала стильний образ в міні-шортах, похизувавшись стрункими ніжками


Не пропустіть