Ілона Гвоздьова розчулила історією про те, як познайомилась з коханим чоловіком

Українська хореографиня й колишня учасниця ток-шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова вирішила поділитися з шанувальниками подробицями того, як познайомилась з коханим чоловіком Іваном Хомячуком.

У своїй офіційній сторінці Instagram знаменитість опублікувала зворушливий допис до якого прикріпила декілька спільних кадрів з обранцем. У дописі до фотографій Ілона розповіла про те, яке познайомилась з Іваном 11 років тому. У 2008 році танцівниця переїхала до Києва, аби побудувати успішну кар’єру хореографині. Навчання в Київському національному університеті мистецтв та культури Ілона поєднувала з трьома роботами. Звісно, дівчина не сподівалася зустріти свою долю в метро на станції “Лісова”. Як виявилося пізніше, чоловік вирішив пропустити свою станцію, аби познайомитись з Ілоною й запросити її на побачення. За словами Івана, в той момент він не міг проігнорувати такі розкішні сідниці.

Знаменитість зазначила, що з моменту знайомства з Іваном закохані пережили багато побачень, розлучень, сварок й романтичних моментів. Втім, сьогодні пара насолоджується батьківством й міцними стосунками. В кінці хореографиня додала, що стосунки завжди потребують постійної роботи над собою й компромісу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Илона Гвоздева | Dancer (@ilonagvozdeva)

Читайте також: Вагітна Ілона Гвоздьова висловилась стосовно поразки в проекті “Танці з зірками”


Не пропустіть