Ілона Гвоздьова похизувалася фігурою після пологів

Українська хореографиня й колишня учасниця нового сезону ток-шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова поступово повертає розкішну фігуру після пологів.

Варто нагадати, що декілька тижнів тому красуня вдруге стала матусею. У зірки народився хлопчик, якого назвали Домініком.

На жаль, останнім часом Ілона не поспішає ділитися подробицями життя новоспеченого малюка, втім цього разу розповіла про післяпологову фігуру й, до речі, розкрила нинішню вагу.

На фотографіях, які танцівниця оприлюднила у своїх Instastories, жінка постала у хореографічному залі. Для тренувань Ілона віддала перевагу обтислому светру й чорним лосинам. За словами знаменитості, сьогодні її вага становить 62 кілограми.

Красуня зізналася, що наразі, на жаль, їй заборонено активно займатися спортом, втім вже через 10 днів вона розпочне сумлінно працювати над собою, аби якнайскоріше повернути колишню фігуру.

Також хореографиня зауважила, що їй варто звернути увагу на ноги й сідниці, оскільки саме там в неї з’явилося найбільше зайвих кілограмів.

Варто нагадати, що під час вагітності танцівниці, вага Ілони становила аж 72 кілограми.

Читайте також: Ілона Гвоздьова пригадала першу вагітність й дала декілька цінних порад


Не пропустіть