Ілона Гвоздьова наважилась на збільшення грудей

Популярна українська хореографиня Ілона Гвоздьова спантеличила мережу несподіваним зізнанням. Жінка відверто розповіла, що наважилась на одну серйозну операцію. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. На своїй сторінці Ілона Гвоздьова опублікувала допис, в якому повідомила, що планує збільшити груди.

За словами хореографині, вона довго роздумувала над цією операцією. Ілона Гвоздьова зізналась, що їй не подобається своє відображення у дзеркалі, тож жінка вирішила збільшити груди. Знаменитість повідомила, що після народження дітей та активного спортивного образу життя її тіло дещо змінилось. Саме через це Ілона Гвоздьова прийняла таке важливе рішення.

Також хореографиня заявила, що її чоловік проти збільшення грудей. Він не хоче, аби Ілона Гвоздьова лягала під ніж хірурга. Проте, знаменитість не планує змінювати своє рішення. Вона з нетерпінням чекає, коли збільшить груди. За словами хореографині, операція позитивно вплине на її емоційний стан.

Також Ілона Гвоздьова додала, що зовсім не боїться хейту. Жінка завжди відверта зі своїми фоловерами, тому ділиться з ними всіма подробицями життя. Підписники прокоментували допис хореографині та побажали їй успішної операції зі збільшення грудей.

Читайте також: Блогер Олег Машуковський вразив радикальним схудненням за декілька місяців


Не пропустіть