Ігор Кондратюк розповів, як в дитинстві пережив втрату матері

Український телеведучий й продюсер Ігор Кондратюк зізнався, що його мати пішла з життя, коли знаменитості було всього 7 років.

В рамках інтерв’ю для “Зіркового шляху”, Ігор вирішив поділитися відвертою історією, яка зворушила його шанувальників. Через скрутне становище, хлопцю доводилося жити разом з дідусем й бабусею, доки батьки багато працювали. Пізнати материнську любов Ігор так і не встиг. На жаль, його мати пішла з життя через невчасно виявлену онкологію грудей, коли хлопцю було лише сім років.

Саме тоді, життя Ігоря розділилося на “до” й “після”. Попри те, що його батько знайшов іншу дружину, хлопець ріс замкнутим й більшу частину часу проводив в бібліотеці. Саме книжки стали для нього своєрідним захистом від проблем в сім’ї.

Зокрема, чоловік розповів, чому шанувальники майже нічого не знають про його дружину, з якою він перебуває у шлюбі вже протягом 20-ти років. Виявилося, що жінку не цікавлять світські заходи й червона доріжка. Ігор, зі свого боку, поважає її вибір та завжди намагається підтримати її.

Читайте також: Кондратюк грубо розніс фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2020

Не пропустіть