Христина Горняк похизувалась стильним образом у сукні та джинсовій куртці

Дружина популярного телеведучого Володимира Остапчука має дуже красиву фігуру. Кожного разу жінка демонструє стильні образи, в яких з’являється перед камерою.

На цей раз Христина Горняк зачарувала фанів осіннім образом. На сторінці в Instagram вона опублікувала фото, похизувавшись чудовою фігурою.

Перед камерою дружина Володимира Остапчука постала у коричневій сукні з вирізом на нозі та джинсовій куртці. Образ нотаріусині чудово підкреслив капелюх. А ще Христина Горняк зробила красивий макіяж й доповнила лук стильними аксесуарами. На руці в неї був годинник, а на шиї – ланцюжок.

На фото дружина шоумена зображена на околиці Києва. Вона мило усміхається, тримаючи в руці вазон з квітами. У дописі Христина Горняк повідомила, що перед кожною людиною відкриваються нові можливості. Однак, не кожний з нас готовий розпочати щось нове й кардинально змінити життя.

Нотаріусиня порекомендувала ніколи не боятись чогось нового. Жінка щиро рекомендує використовувати всі можливості, які дає нам життя.

Стильний образ Христини Горняк сподобався багатьом фанам. Вони засипали дружину Остапчука приємними словами й похвалили за чудовий вигляд.

Читайте також: Ексдружина Віктора Павліка зізналась, що артист виганяє її з квартири


Не пропустіть