Христина Горняк назвала справжню причину розлучення з Володимиром Остапчуком

Відома українська блогерка та нотаріусиня Христина Горняк часто спілкується зі своїми підписниками. Жінка ділиться подробицями життя та показує, як проводить час. Нещодавно вона заговорила про розлучення з Володимиром Остапчуком. Експодружжя пробуло у шлюбі декілька років. Однак, на початку війни Христина Горняк зізналась, що розлучилась з шоуменом.

Нещодавно блогерка знову порушила цю тему. Нотаріусиня назвала справжню причину розлучення з телеведучим. А ще Христина Горняк зізналась, чи спілкується наразі з колишнім чоловіком.

“Є табу, які я взагалі не сприймаю у стосунках, у родині. І я не буду їх терпіти. Є моменти, коли в річницю шлюбу, наприклад, мій колишній чоловік виставляє річницю нових стосунків. Не знаю, може, у когось любов і пройшла. Я можу тільки про себе говорити, про свої причини й думки на момент розлучення, але це не тому, що пройшла любов з мого боку”, – відверто повідомила Христина Горняк.

Жінка заявила, що на момент розлучення в неї ще були почуття до шоумена. За словами блогерки, до розриву стосунків призвела певна ситуація. Однак, Христина Горняк не стала вдаватись в усі подробиці.

Читайте також: Соломія Вітвіцька показала, як проводить час зі своїм батьком

Не пропустіть