Гвінет Пелтроу відверто розповіла про негативні наслідки ковіду

Багато людей, які перехворіли коронавірусом скаржаться на неприємні наслідки . Люди відчувають слабкість, у когось з’являється задишка і аритмія. До деяких так і не повертаються смаки або запахи. Нещодавно список людей, що перехворіли коронавірусом доповнила Гвінет Пелтроу: зірка поділилася своїм власним досвідом і розповіла про нові наслідки ковіду.

Інфекцією Пелтроу перехворіла на початку цього року, але хвороба досі дає про себе знати. Зірка зізналася: раніше їй з легкістю вдавалося скидати набрану вагу, але після перенесеного ковіда з цим виникли проблеми. «В останні пару років я помітила, що мій метаболізм сповільнився. Я розумію, що багато в чому це сталося через менопаузу. Але на стан вплинув і COVID-19. Мій лікар з Нью-Йорка говорив, що проблеми з метаболізмом були у багатьох його пацієнтів», – поділилася вона в подкасті The Art of Being Well.

Гвінет стверджує, що сильно додала у вазі саме через коронавірус. «Стався ковід, і я не могла повернутися до звичного режиму харчування. Я вживала алкоголь і увесь час їла пасту», – зізналася актриса. Також Гвінет поскаржилася на швидку втому і помутніння свідомості. За словами зірки, іноді вона не може зв’язати й двох слів.

Боротися із зайвими кілограмами Пелтроу вирішила за допомогою інтуїтивного голодування. Таку пораду їй дав доктор Уїлл Коул, автор книги «Їжа замість хвороб». Також фахівець призначив зірці курс вітамінів. Гвінет дотримується рослинної дієти, не вживає цукор і алкоголь. Результат не змусив себе довго чекати: актриса вже скинула 5 кілограмів.

Читайте також: Оля Полякова розповіла, для чого поглиблено вивчає українську мову з репетитором


Не пропустіть