Гучний роман на “Танцях з зірками-2019”: чому не варто вірити чуткам

Новий сезон “Танців з зірками”, який виходить на каналі “1 + 1”, обростає не тільки скандалами , а й чутками про можливий роман у одній з пар. Актриса Ксенія Мішина та її партнер, хореограф Женя Кот вийшли на паркет всього два рази, а їх уже встигли запідозрити в романтичних почуттях.

Ксенія і Женя є одними з фаворитів танцювального шоу, їх постановки вражають чуттєвістю, іронією і емоційністю. Але крім яскравої хореографії, шанувальників пари цікавить питання, чи правда, що між ними спалахнули почуття.

У соцмережах хвалять танцювальні номери і паралельно співчувають дружині танцюриста. Нагадаємо, що в цьому році хореограф одружився на своїй коханій Наталії.

Так, в одному з випусків шоу глядачі торкнулися теми поцілунку, який був частиною номера. Один з користувачів мережі поцікавився, як дружина хореографа ставиться до того, що він цілується з партнеркою. На що Женя відповів, що закоханий, але не в Ксенію, а в мистецтво і танець.

Мішина в свою чергу також прокоментувала чутки про роман з Котом. “Женя дуже привабливий чоловік. Звичайно, є одне” але “у нього на пальці, і” але “дуже серйозне”, – сказала актриса “КП” в Україні ” .

Так що, судячи з усього, чутки про роман між Ксенією Мішиной і Женею Котом занадто перебільшені. Весь цей галас навколо пари схожий на простенький піар-хід.

Джерело apostrophe

Не пропустіть