Григорій Решетнік відправився з сім’єю на відпочинок в Туреччину

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вирішив провести останні дні літа в теплих краях, тому гайнув з сім’єю в Туреччину. За словами чоловіка, він з нетерпінням чекав цією подорожі, адже сімейний відпочинок для Решетніка є одним з найкращих.

Зіркова сім’я чудово проводить час у сонячній Туреччині та тішить мережу новими кадрами. Не так давно дружина популярного телеведучого опублікувала на сторінці в Instagram яскраву сімейну світлину.

Перед камерою рідні Григорія Решетніка постали в басейні. На руках Христина Решетнік тримає наймолодшого сина та щиро усміхається. Поруч біля неї позує коханий чоловік та ще двоє синів.

Зіркова сім’я зображена на тлі красивого пейзажу. У дописі дружина Григорія Решетніка повідомила, що проживає найкращі моменти свого життя. Вона неймовірно щаслива, що останні дні літа проводить в теплих краях.

Кумири побажали телеведучому чудово провести час за кордоном та задоволеним повернутись додому. А ще, за словами багатьох шанувальників, сім’я Григорія Решетніка є чудовим прикладом для всіх зіркових пар. Світлину Христини вподобало багато фанів та зіркових друзів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kristina Reshetnik (@kristina_reshetnik)

Читайте також: Ксенію Мішину та її екскоханого побачили разом на весіллі у друзів


Не пропустіть