Голді Гоун і Курт Рассел стали бабусею і дідусем

Відносини Голді Гоун і Курта Рассела – справжній приклад для наслідування. Здається, у легендарної пари є все, що можна побажати: успішна кар’єра, щира любов один до одного, щасливі діти і внуки. Голді і Курт прекрасно почувають себе в ролі бабусі та дідуся. І нещодавно в великому сімействі знову відбулося поповнення – їх спільний син Вайатт вперше став батьком!

Днями у Вайатта Расселла і його дружини Мередіт Хагнер народився син. Радісну новину новоспечена мама повідомила в своєму Instagram. Актриса поділилася сімейною фотосесією для журналу Vogue, Яка виявилася для Вайатт і Мередіт дуже особливою. «Через 2 тижні після того, як були зроблені ці знімки, на світ з’явився Бадді Прайн Расселл!» – зізналася вона.

Передплатники і зоряні друзі поспішили привітати подружжя з народженням малюка. «Вітаю! Чудове ім’я», «Красива мама», «Неймовірні! Вітаю!», – писали їй в коментарях.

Цікаво, що син став первістком не тільки для Вайатта і Мередіт, але й для Голді і Курта. Звичайно, бабусею і дідусем зоряну пару називають вже давно. Кейт Хадсон подарувала 75-річній мамі трьох онуків, рівно стільки ж подарував і її син Олівер Хадсон. Однак новонароджений Бадді – перший загальний біологічний онук Гоун і Расселла. Тому вітати можна не тільки батьків малюка.

До речі, за Голді вже встиг закріпитися статус чудової бабусі. Коли у Кейт з’явилася донька, Гоун проводила з новонародженою багато часу і давала Хадсон корисні поради. Шанувальники взагалі заздрять онукам актриси, адже таку запальну і позитивну бабусю ще потрібно пошукати.

Читайте також: Дженніфер Лопес розірвала стосунки з Алексом Родрігесом


Не пропустіть