Ганна Саліванчук вразила своїм виглядом у 19-річному віці

Відома українська акторка Ганна Саліванчук вирішила потішити фоловерів архівними фото. Жінка рідко ділиться такими кадрами, однак, на цей раз приємно здивувала мережу. Акторка вразила своїм виглядом у 19-річному віці. Архівними фото вона поділилась в Instagram-stories.

18 років тому Ганна Саліванчук мала трохи іншу зовнішність. На одному фото акторка позує з гульками на голові та в окулярах. Також Ганна Саліванчук показала кадр, де зображена з чубчиком. В руках вона тримає кошеня та мило усміхається. Перед камерою 19-річна акторка постала в домашньому халаті зі стильним принтом. Свій образ Ганна Саліванчук доповнила легким макіяжем.

Архівні кадри зірки українського шоу-бізнесу оцінила велика кількість підписників. Вони заявили, що не відразу впізнали Ганну Саліванчук. За словами фоловерів, у 19-річному віці акторка була зовсім іншою. Підписники додали, що наразі в жінки змінилась фігура та зовнішність. Однак, фоловерам неабияк подобається такий вигляд Ганни Саліванчук.

Вони засипали акторку компліментами та повідомили, що у студентські роки вона була надзвичайно красивою. Також фоловери попросили зірку частіше показувати архівні кадри та ділитись цікавими історіями з життя.

Читайте також: Володимир Остапчук побився з нетверезими хлопцями, які ображали його 23-річну дружину


Не пропустіть