Ганна Саліванчук розповіла, що на неї поскаржився в поліцію бортпровідник

Популярна українська акторка Ганна Саліванчук розповіла про неприємний інцидент, який трапився з нею не так давно. За словами жінки, її відпустка в Єгипті закінчилась. Разом з дітьми вона поверталась додому. Проте, в літаку з жінкою трапилась не дуже приємна ситуація. Річ у тім, що на неї поскаржився в поліцію бортпровідник.

За словами Ганни Саліванчук, в літаку її маленький син почав голосно плакати. Акторка довгий час не могла його заспокоїти. Жінка вирішила погуляти з малюком в літаку, щоб він перестав плакати. Хлопчик зупинився біля аварійного виходу й почав там повзати туди-сюди. Людям, які знаходились в літаку, син аторки не заважав.

Згодом хлопчик почав розкидати пакетики, однак, бортпровіднику це зовсім не сподобалося. Він попросив Ганну Саліванчук повернутися на своє місце. Жінка відмовилась, пояснивши все тим, що її дитина буде плакати. Бортпровідник був обурений такою поведінкою жінки, тому викликав поліцію.

Коли зірка прибула в аеропорт, на неї чекали працівники поліції. Проте, бортпровідник відмовився з ними спілкуватись, тому Ганну Саліванчук відпустили.

Читайте також: Оля Полякова розповіла, як розорила свого чоловіка-мільйонера


Не пропустіть