Ганна Саліванчук постала перед камерою топлес, засвітивши пишні груди

Відома українська акторка Ганна Саліванчук є мамою двох чудових синів. Попри вагітність та пологи в жінки ідеальне тіло. Вона часто демонструє його в відвертих фотосесіях.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу потішила мережу пікантним кадром, на якому постала топлес. Нове фото Ганна Саліванчук опублікувала в соцмережі Instagram.

Перед камерою акторка з’явилась повністю оголена. Свій пишний бюст зірка прикрила величезним букетом білих хризантем. На світлині Ганна Саліванчук демонструє зухвалий погляд й мило усміхається. Свій відвертий образ жінка доповнила хвилястою укладкою та легким макіяжем.

У дописі Ганна Саліванчук поділилась своїми думками щодо дуже важливої теми. Акторка розповіла, як ставиться до помилок, допущених в минулому.

За словами зірки, ніколи не потрібно зациклюватись на минулому та про щось жалкувати. Ганна Саліванчук впевнена, що кожна помилка це чудовий досвід та життєвий урок. А ще знаменитість повідомила, що в житті кожної людини є безліч можливостей, які вона може використати.

Відверту світлину Ганни Саліванчук оцінила велика кількість фоловерів, засипавши її компліментами. Також шанувальники погодились зі словами акторки й побажали їй завжди залишатись такою мудрою й розсудливою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Саливанчук Анна (@salivanchuk.anna)

Читайте також: Мішель Андраде оголила пишний бюст для обкладинки Playboy


Не пропустіть