Гаманець жінці завжди знадобиться

Дехто не має гаманця. Та це зовсім незручно: завжди доводиться нишпорити по всіх кишенях, щоб знайти необхідне. А куди ж класти банківські, дисконтні картки, візитки, водійські права, фото рідних? Тому придбати цю річ варто.

Придивляємося

Цих аксесуарів дуже багато. Тому обрати той єдиний, зручний і надійний, нелегко. Їх шиють з кожі, кожзаму, текстилю, пластику. Перший варіант – найоптимальніший. Подивіться на сторінці https://inbag.ua/gamanec-zhinochij.html, які гарні та зручні є моделі. Тут купити шкіряний жіночий гаманець нескладно.

Обирати краще шкіру

Люди, що розуміються на прикметах, магії та подібних речах, стверджують: не потрібно купувати найдешевші. Дешеві несуть енергетику бідності. В них купюри великого номіналу можуть не з’явитися зовсім. Вірити в це чи не вірити – особиста справа кожного. Але чому б не перевірити?

Очевидні речі

Вище написане твердження можна піддавати сумніву. Але наступне – ні. Гаманець – це найважливіший атрибут, який створює зовнішній образ власника. Він відразу дає уяву про заможність господаря, про його звички. Навіть про характер. Якщо цей аксесуар добротний і дорогий, то висновок один: перед вами успішна, впевнена у собі людина.

Розмір має значення

Спочатку треба придивитися до того, що ви кладете зазвичай у свій гаманець. І як ви це робите. Згинаєте купюри? Тож, мабуть, слід придбати щось на зразок чоловічого портмоне. Маленьке й компактне. Полюбляєте тримати там не тільки гроші, а й документи, різні картки, квитки, абонементи, фотографії? Тоді обирайте великі моделі. Там буде багато відділів, що додасть зручності у використанні.

Різнобарв’я

Що неодмінно порадує дам, так це можливість обрати будь-який колір. Жіночі гаманці відрізняються різноманітністю. Тут вибір набагато більший, ніж для чоловіків. Є класичні чорні та червоні. А є ніжні відтінки блакитного, бірюзові, жовтеньки, є різнокольорові. Тож колір – справа смаку.

Які існують поради

Рекомендацій щодо купівлі гаманця існує багато. Є очевидні. А є й такі, які можуть викликати посмішку та подив. Щоб дізнатися, як радять обирати цю річ, досить лише вбити у пошуці фразу типу  “прикмети при купівлі нового гаманця”. Тут вам посиплеться:

  • на який місяць потрібно купувати. Кажуть, – на молодий.
  • У який день тижня та о котрій годині. Рекомендують – у середу або четвер до обіду. Найліпше – за тиждень до Нового року або Різдва.
  • Якого кольору. Ні в якому разі синього чи блакитного. Бо гроші будуть”вимиватися”. Краще – червоного або рожевого.
  • В залежності від знаку Зодіаку. Це ціла наука.

Ще існує безліч прикмет, які легко знайти у мережі Інтернет. Чи потрібно прислуховуватися – вирішувати тільки вам.

Єдине, з чим не посперечаєшся: гаманець має бути якісним, з натуральної шкіри. Це заощадить кошти, бо не доведеться витрачатися на купівлю іншого через рік-другий.


Не пропустіть