Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні запустив кар’єрний хаб «Розірви коло»

Домашнє насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Найчастіше від протиправних дій страждають жінки. Нерідко вони залишаються в небезпечних стосунках через фінансову залежність від кривдника. Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні запустив кар’єрний хаб «Розірви коло». Ціль онлайн-платформи — розвивати професійні навички жінок, які зазнали домашнього чи гендерно зумовленого насильства, та надавати їм допомогу на шляху до фінансової незалежності.

Детальніше про проєкт

Кар’єрний хаб «Розірви коло» — комфортний простір, де жінки можуть отримати професійну та психологічну підтримку для впевненості у власних силах і кар’єрного росту. Фахівчині й фахівці дотримуються індивідуального підходу.

Користувачки онлайн-платформи можуть:

  • Отримати допомогу кар’єрної радниці / радника під час пошуку омріяної вакансії та написанні резюме.
  • Отримати психологічну підтримку. За потреби кар’єрна радниця / радник дає направлення на консультацію із психологинею / психологом.
  • Долучитися до онлайн-курсів та вебінарів, а також взяти участь у різноманітних ініціативах, які можуть приносити дохід.

На офіційному сайті також містяться кар’єрні поради, мотиваційні статті, анонси корисних подій та посилання на додаткові сервіси.

Як долучитися до кар’єрного хабу «Розірви коло»? Щоб подати заявку на консультацію до кар’єрної радниці / радника, варто зареєструватися на офіційному сайті проєкту.

Спеціалісти надають допомогу на всіх етапах реалізації — від пошуку відповідної вакансії до повної адаптації жінки в новому колективі.

Безкоштовне навчання — беззаперечна перевага

Користувачки онлайн-платформи «Розірви коло» мають можливість здобути нові знання та опанувати нову професію. У розділі «Анонси подій» розміщено інформацію щодо реєстрації на безкоштовні онлайн-курси. Перелік навчальних програм постійно актуалізується, тому варто стежити за оновленнями.

На сайті також містяться вебінари, які сприятимуть формуванню переконання, що успішне майбутнє ближче, ніж здається. Під час перегляду є змога долучатися до обговорення в режимі реального часу, щоб отримати відповіді на свої запитання. Участь у вебінарах та перегляд записів безкоштовні.

Онлайн-платформа кар’єрний хабу «Розірви коло» — це можливість для жінок, які зазнали домашнього насильства, побудувати самостійне та щасливе життя!


Не пропустіть