Ешлі Грем розповіла про те, як втратила дитину і мало не померла під час пологів

На початку року Ешлі Грем вдруге стала мамою – у них із чоловіком народилися близнюки. Однак поява малюків на світ ледь не коштувала життя самій Грем. В особистому есе для видання Glamour модель вперше поділилася подробицями тієї ночі, яку ніколи не забуде.

“Було 2:00 ночі, коли в мене почалися перейми. О 3:45 я пішла в туалет – Малакі з’явився якраз у той момент, коли прийшла моя доула, щоб допомогти йому народитися. Через дві години та сім хвилин Роман був уже у ванні моєї квартири – у нас навіть не вистачило часу, щоб підготувати спеціальну ванну для пологів, бо все сталося так швидко”, – згадує модель.

Але моменти радості швидко переросли у страх, коли Ешлі знепритомніла. Пізніше вона дізналася, що вона мала сильну кровотечу.

Все, що я пам’ятаю, це відчуття легкого дотику до моєї щоки. Пізніше я дізналася, що в той момент мене били по щоках, намагаючись привести до тями, а мій чоловік Джастін молився мені у вухо. Я ж бачила темряву і щось схоже на зірки.

Коли Ешлі прийшла до тями, її акушерка і команда професіоналів намагалися заспокоїти її та говорили, що з нею все гаразд. Однак Ешлі знала, що щось не так.

!Тоді вони не хотіли вдаватися до подробиць, але я оглянула кімнату, побачила кров буквально всюди і видала цей глибокий внутрішній крик – емоційне звільнення від хаосу, який я щойно пережила. Акушерки запитали мене, чи можу я встати та піти в ліжко. Я не могла. Я не могла ні сидіти, ні, навіть, повзати. Так що вони взяли двоспальне простирадло, поклали мене на нього і затягли коридором у кімнату для гостей, де в мене була розкладачка, на яку я ледве змогла перекотитися. Слава богу, з близнюками все було гаразд, а я пролежала на цьому ліжку чотири дні поспіль. Тиждень не могла ходити. І я не виходила з дому майже два місяці.”

У своєму есе Ешлі поділилася ще одним сумним епізодом. Після народження первістка і до появи на світ близнюків модель чекала ще на одну дитину. Вагітність закінчилася трагічно – у лютому 2021 року Ешлі втратила дитину.

“Я не розповідала про це досі, але я завагітніла у січні 2021 року, у день народження мого чоловіка. Так як це була моя друга вагітність, вона почала проявляти себе рано, і ми були дуже схвильовані. Але наприкінці лютого у мене стався викидень. Це руйнівна подія; на сьогоднішній день це одна з найбільших втрат у моєму житті. У цей момент я зрозуміла, через що пройшло багато інших матерів. У мене вже була дитина, і дивитися на неї було єдиним способом полегшити мій біль, і все ж таки втрата була такою гострою. Я навіть не можу уявити, як це має бути несамовито для жінок, у яких ще не було дітей, і для тих, у кого кілька разів були викидні. І все ж таки світ очікує, що ми рухатимемося далі і з гідністю впораємося зі своїм горем.”

Нагадаємо, що Грем повідомила про свою другу вагітність у середині липня. А у вересні вона розповіла світові, що стане багатодітною мамою – виявляється, вона чекала на двійнят, причому двох хлопчиків. Батько дітей – оператор-постановник Джастін Ервін. У 2021 році Ешлі та Джастін відзначили 11-у річницю весілля. Їхньому старшому синові Айзеку зараз два роки. Він народився на самому початку пандемії – 18 січня 2020 року.

Читайте також: Даша Квіткова та Нікіта Добринін відсвяткували другу річницю весілля

Не пропустіть