Ектор Хіменес-Браво продемонстрував, як зі своєю обраницею робить б’юті процедури

Справжня зірка українського шоу-бізнесу й талановитий шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво вирішив показати, як за собою доглядає. Не так давно чоловік поділився з фоловерами світлиною, продемонструвавши б’юті процедури з коханою.

Про нові стосунки Ектор Хіменес-Браво повідомив зовсім нещодавно. Проте, обличчя своєї обраниці він досі приховує. На світлині чоловік мило усміхається, позуючи біля коханої, яка кладе патчі на його обличчя. Суддя проєкту “МастерШеф” позує в білосніжному халаті.

У дописі чоловік повідомив, що ретельно за собою доглядає. Він часто робить б’юті процедури й відвідує салон краси. За словами зірки українського шоу-бізнесу, кожний чоловік повинен виглядати доглянутим та красивим.

А ще Ектор Хіменес-Браво розсекретив, що до зйомок на телебаченні користувався лише одним кремом й мало часу приділяв зовнішньому вигляду. Однак, чоловік заявив, що з віком потрібно ще ретельніше за собою доглядати.

Також шеф-кухар постійно займається спортом й дотримується здорового способу життя. Саме це допомагає чоловіку мати такий чудовий вигляд у 49-річному віці.

Фани вподобали допис зірки, засипавши його компліментами. У коментарях вони залишили багато приємних слів й побажали шеф-кухарю завжди мати такий молодий вигляд. А ще, на думку шанувальників, зовсім скоро Ектор Хіменес-Браво розсекретить свою обраницю.

Читайте також: Юрій Горбунов зізнався, чи готова Катерина Осадча народити йому доньку


Не пропустіть