Ексучасниця проєкту “Холостяк” вперше розповіла про наркозалежність та аборти

Ексучасниця проєкту “Холостяк” Анастасія Распутіна приголомшила мережу своїм зізнанням. Колишня акторка вперше розповіла про аборти та наркозалежність. Такими шокуючими зізнаннями вона поділилась в новому інтерв’ю.

За словами Анастасії, вона була другою дитиною у сім’ї. Однак, коли мама завагітніла молодшим братом, батько назавжди їх покинув. Він пішов із сім’ї та більше не цікавився життям своєї дружини й дітей.

Анастасія Распутіна зізналась, що в школі з неї часто знущались. Дівчина постійно прогулювала уроки та почала вживати наркотики. Вперше ексучасниця “Холостяка” спробувала їх в 15-річному віці.

Вона познайомилась з хлопцем, який продавав їй наркотики, а пізніше теж почала цим заробляти. Вперше Анастасія завагітніла в 16 років. Однак дівчина відразу зробила аборт. Вона чудово розуміла, що батько її дитини відмовиться від малюка.

Вдруге Распутіна завагітніла в 17 років. Однак, знову зробила аборт. У 18-річному віці вона закохалась в чоловіка, який втричі був за неї старший. Саме тоді дівчина зізналась своєму обранцю, що мріє зніматись у відвертих фільмах.

Чоловік повністю підтримав дівчину. Анастасія переїхала працювати у Європу. Однак, зараз дівчина завершила свою кар’єру. Вона повністю змінила життя й мріє побудувати щасливу сім’ю.

Читайте також: Переможниця “Холостяка” Ганна Богдан зізналася, чи хоче дітей від Михайла


Не пропустіть