Ексклюзивний дизайн штор для вашого дому від салону Жаккард”

Доповненням пишного та дорогого інтер’єру мають бути елітні штори. Текстиль повинен не просто мати гарний вигляд. Важливо, щоб фактура, колір та ідея були втілені гармонійно та розкішно виглядали у загальному дизайні приміщення.

Салон Jakkard допоможе у цьому. Гарантований професійний підхід у цій справі – використання якісних та комфортних в експлуатації тканин, красиві карнизи, функціональні аксесуари. У салоні «Жаккард» будуть втілені будь-які бажання клієнта щодо створення штор з урахування бюджету. Більше інформації можливо знайти на https://jakkard.com.ua/.

Як обрати кращі штори?

За умови правильного підбору штори стануть гарним доповненням для будь-якого інтер’єру. Перше, що потрібно вирішити, – це тип текстилю. Є можливість обирати з великої кількості різних варіантів, а не просто вішати пряму тканину. Ексклюзивні варіанти:

  • на люверсах – це цікаво виглядає, а також відрізняється простотою використання;
  • австрійські – додають в інтер’єр особливого шарму і створюсь свою атмосферу, настрій;
  • французькі – мають ефектний вигляд, особливо гарно доповнюють класичний стиль;
  • кафе – мають акуратний вигляд, фіксуються на рамі, тому не займають зайве місце;
  • римські – створені допомагати відрегулювати кількість світла у приміщенні;
  • плісе – виготовляють на вікна будь-якою геометрією, вони надійно захищають від яскравого вуличного світла;
  • японські – лаконічні та стильні, мають направляючі для переміщення у різні сторони.

Також пропонуються різні моделі на нестандартні вікна. Наприклад, у салоні Jakkard можуть розробити гарні варіанти для мансарди, які підкреслять красу приміщення.

Загальні рекомендації

При підборі ексклюзивних штор варто звернути увагу на матеріал. Він має бути якісним, стійким к накопиченню пилу, довговічним. Також варто урахувати прозорість. Для спальні потрібні непрозорі штори для якісного відпочинку. А ось для кухні текстиль грає більш декоративну функцію, тому можна вибрати прозорі, легкі, акуратні варіанти.

Пам’ятайте про тип приміщення. Кожна кімната має свої особливості. Їх варто ураховувати при підборі і матеріалу, і карнизів та аксесуарів, і самого дизайну текстильних виробів.

А на https://jakkard.com.ua/category/curtains/ вишукані тюлі Львів для вашого дому, різні варіанти штор на вибір. Пропонуємо відкинути будь-які стереотипи, звернутися до професіоналів за пошиттям. Результат – шикарні штори, за допомогою яких інтер’єр стає більш атмосферним, розкішним та затишним.


Не пропустіть