Екс-кохана нареченого Брітні Спірс зробила гучну заяву після його заручин із зіркою

Гучна новина про заручини Брітні Спірс наробила багато шуму. Багато шанувальників співачки недолюблюють її нареченого і впевнені, що Сем Асгарі одружується на ній тільки заради грошей.

Екс-кохана обранця Брітні Спірс, актриса і модель Майра Вероніка, в своєму інтерв’ю порталу TMZ заявила, що Сем і правда зірвав, нарешті, джек-пот.

«Я щаслива чути такі новини. Я дуже рада за них. Він зірвав джекпот!» – вигукнула 41-річна актриса.

Майра Вероніка не змогла нічого поганого сказати про свого колишнього коханця, тільки хороше. Вона посміялася над хейтерами з соцмереж, які стверджують, що Сем живе з Брітні через гроші, відзначаючи, що він щирий, милий хлопець. Використовуючи слово «джекпот», модель не мала на увазі фінансову зацікавленість Асгарі. Більше того, вона впевнена, що цей союз принесе користь обом сторонам.

«Вона теж зірвала джекпот, – продовжила актриса. – Він дуже її підтримує. Він проявляє по відношенню до неї турботу і чуйність, і після всього жаху, через який вона пройшла, це те, що їй потрібно», – заявила Майра, коментуючи ставлення до Брітні Спірс її нареченого.

Модель не сумнівається, що Сем щиро любить свою наречену і бажає парі довгого і щасливого життя.

Нагадаємо, що бойфренд Брітні Спірс, манекенник Сем Асгарі, з яким співачка зустрічається з 2016 року, нарешті, зробив їй пропозицію. Подейкують, що Брітні, яка виховує двох синів від свого минулого шлюбу з Кевіном Федерлайном, давно вже мріє стати законною дружиною Сема і народити від нього ще одну дитину.

Читайте також:


Не пропустіть