Дзідзьо зізнався, як ставиться до оголених світлин своєї ексдружини

Український артист Дзідзьо вирішив прокоментувати, як ставиться до оголених світлин своєї колишньої дружини. Після розлучення Slavia все більше часу почала приділяти своєму зовнішньому вигляду.

Зірка українського шоу-бізнесу активно публікує нові кадри, на яких позує оголеною. У програмі “Зірковий шлях” Дзідзьо вирішив розповісти, як ставиться до таких світлин.

За словами артиста, він не дуже задоволений такою поведінкою ексдружини. Однак, Дзідзьо зізнався, що тепер не має ніякого відношення до Slavia. Колишнє подружжя залишилось у хороших відносинах, проте, своє спілкування зірки припинили.

Також виконавець заявив, що Slavia має право робити все, що забажає. Артист бажає колишній дружині лише успіхів в особистому житті. А ще він дякує Slavia за чудовий життєвий досвід.

Наразі артист ввесь час присвячує улюбленій роботі. А ще не так давно Дзідзьо зізнався, що подарував колишній дружині розкішну квартиру в Києві. Фани побажали експодружжю знайти своє кохання та бути по-справжньому щасливими.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVIA (@slavia_official)

Читайте також: Дзідзьо повідомив, що віддав розкішну квартиру у Києві своїй ексдружині


Не пропустіть