Джинси: 5 тенденцій, які вийшли з моди в 2021 році і чим їх замінити

Більшу частину минулого року ми провели вдома на карантині. Джинси, які є базовим елементом гардеробу були замінені на спортивні штани, легінси і трикотажні штани. Зараз, коли всі ми поступово повертаємося до нормального життя, джинси знову стають незамінним елементом.

Під час передсезонних показів дизайнери представили найрізноманітніші тенденції. Звичайно, крім нових є ті, які виходять з моди. Які джинси втратили свою актуальність в 2021 році і чим їх замінити? Про це читайте у нашій статті.

Out: широкі джинси-кльош

In: вузькі джинси-кльош

Вузькі джинси-кльош – це тенденція, яку можна буде зустріти частіше за інших в 2021 році. Хоча широкі розкльошені брюки можуть здатися універсальними і зручними, ці вузькі джинси-кльош – це те, що вам потрібно. Вони виглядають супер стильно і добре поєднуються з ботильйонами на підборах. Це дійсно знахідка.

Out: пошарпані краї

In: вільні рвані джинси

Пошарпані краї були наймоднішими, але тепер вони зникли з подіумів. На зміну їм приходять рвані джинси вільного крою, якими одержимі всі модниці. Це сучасний спосіб додати невимушеності в будь-який образ.

Out: джинси скінні середньої посадки

In: завужені прямі джинси

Джинси скінні не зовсім вийдуть з моди, але вони отримали сучасне перетворення. Завужені прямі джинси з високою посадкою – кращий вибір у 2021 році. Це ідеальна модель для повсякденних образів.

Out: джинси з дуже високою посадкою

In: широкі джинси

Джинси з дуже високою посадкою, які ще називали плісировані, офіційно втрачають свою актуальність. Замість цього в тренді будуть широкі, мішкуваті моделі.

Невимушена посадка виглядає дуже круто, особливо якщо джинси дуже довгі. Додайте кросівки і футболку з малюнком, щоб повністю передати атмосферу повсякденності.

Out: кольоровий денім

In: світлі джинси

Кольорові джинси якийсь час були дуже популярними, це стосується також таких кольорів, як чорний або сірий. Але останнім часом можна помітити, що найбільш актуальними зараз є світлі джинси. Повсякденний денім в стилі 90-х так легко стилізувати, але він також вказує на те, що кольоровий джинс знаходиться в занепаді.

Читайте також: Які кросівки і кеди будуть в тренді в 2021: актуальні моделі та трішки класики


Не пропустіть