Джонні Депп не зможе оскаржити наклеп про побиття Ембер Герд

В кінці серпня 2020 року завершився судовий розгляд по справі про наклеп проти The Sun (таблоїд писав про те, що зірка бив і принижував свою дружину Ембер Герд). На початку листопада Високий суд Лондона відмовився задовільнити позов актора, а також не призначив компенсацію Деппу за нібито завдану його репутації шкоду.

В кінці 2020 року Депп попросив дозволу оскаржити це рішення, заявивши, що суддя не оцінив належним чином докази, і закликав до повторного судового розгляду. Юридична команда актора намагалася представити нові докази, які, за їх твердженням, підривали довіру Герд як свідка.

Адвокат Деппа Ендрю Колдекотт заявив, що Герд говорила «розважливу і маніпулятивну брехню», пообіцявши пожертвувати 7 мільйонів доларів на благодійність, стверджуючи, що гроші не були виплачені. Адвокати газети News Group, видавця The Sun, у відповідь заявили, що Герд пожертвує ці гроші протягом 10 років.

Сьогодні ж Апеляційний суд відмовив Деппу в апеляції: «Слухання було повним і справедливим, і суддя дав вичерпні підстави для своїх висновків, які, як було доведено, навіть не були спотворені будь-якої помилкою».


Не пропустіть