Джессіка Альба закінчила акторську кар’єру через серйозні проблеми зі здоров’ям

39-річна Джесіка Альба нарешті вирішила розповісти шанувальникам, чому поставила на стоп акторську кар’єру. Виявляється, актриса має серйозні проблеми зі здоров’ям, які їй заважають вести повноцінний спосіб життя. А також вона хоче більше часу проводити з трьома дітьми.

«У моєї мами був рак в дуже юному віці. Багато жінок в моїй родині побороли злоякісні пухлини, і жодна з них не була передана генетично. Я теж росла з хронічними захворюваннями. У мене було п’ять операцій, які я перенесла до 11 років. У мене була хронічна алергія, і в дитинстві мене часто госпіталізували. У якийсь момент я зрозуміла, що хочу жити і якомога більше часу проводити з маленькими чоловічками, яких привела в цей світ», – сказала актриса.

З ранніх років вона стежить за своїм здоров’ям, а тепер ретельно спостерігає і за своїми дітьми. «Дуже непросто бути щасливим, коли не відчуваєш, що ти здоровий», – зазначила Джессіка.

Вона замислюється іноді про те, щоб відсунути материнство і турботу про здоров’я на другий план і знятися у фільмі. Але, на її думку, вона вже була на піку кар’єри і вище голови стрибнути не зможе. Народження дітей дало їй новий сенс у житті, і вона більше не горить роботою так, як раніше.

Читайте також: ЗМІ показали, як виглядає розкішний будинок Монатика під Києвом


Не пропустіть