Джеремі Реннер звинуватив колишню дружину Пачеко у привласнені коштів, що належали їх доньці

Американський кіноактор ірландського походження Джеремі Реннер звинуватив свою ексдружину Сонні Пачеко в незаконному привласнені 50 тисяч долірів, які належали їх 7-річній дочці для використання в особистих побажаннях.

Так, скандал навколо розлучення акторів продовжує набирати обертів. Нещодавно Сонні демонструвала оголені фотографії Джеремі експерту, який займається справою з опіки над їх донькою.

Як повідомляє видання “People” з посиланням на слова кіноактора, колишня дружина за останні два роки перевела на особистий рахунок 50 тисяч доларів з фонду Ави. Джеремі впевнений, що усі кошти пішли на оплату адвокатів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от SONNI (@sonnipachecoart)

Зауважимо, що Сонні Пачеко підтвердила грошовий переказ, але зауважила, що кошти пішли на утримання доньки, коли послуги адвоката вона сплачувала зі своїх заощаджень.

“Пачеко заявила, що гроші з фонду допомагали їй триматися на плаву, купувати дочці подарунки на Різдво і день народження, а також все необхідне, в той час як її заощадження були витрачені на адвоката і фахівця з питань опіки”


Не пропустіть