Джерард Батлер подав позов на 10 мільйонів доларів проти кіностудії

У той час як недавній позов Скарлетт Йоганссон проти Disney пов’язаний з одночасним виходом «Чорної вдови» в кіно і онлайн, що призвело до зниження касових зборів, позов 51-річного актора, схоже, стосується бухгалтерського обліку. Актор збирається судитися зі студією Millennium Films, раніше відомою як Nu Image.

Джерард стверджує, що йому належить не менше 10 мільйонів доларів в якості компенсації за фільм, який породив сиквели «Падіння Лондона» і «Падіння ангела».

У позові йдеться: «Продюсери заробили на «Падінні Олімпу» десятки мільйонів доларів, але відмовляються платити Батлеру пенні з доходів і прибутку, обіцяні йому в угоді сторін. Батлер відмовляється миритися з перекручуванням інформації Відповідачами і іншою протиправною поведінкою. Батлер працював з Відповідачами над створенням дуже успішної франшизи в кіно. Він вимагає свою справедливу частку».

Variety повідомляє, що Джерард мав право «на 10% чистого прибутку, плюс 6% скоригованої внутрішньої валової виручки понад 70 мільйонів доларів і 12% скоригованої зовнішньої валової виручки понад 35 мільйонів доларів». Його продюсерська компанія також мала право на 5% чистого прибутку, а Батлер мав отримувати певні бонуси за досягнення порогових значень касових зборів».

Аудитор, найнятий Джерардом, виявив, що «внутрішні надходження занижені на 17,5 мільйона доларів, а надходження виробників занижені на 12 мільйонів доларів, включаючи 8 мільйонів доларів, які пішли керівництву».

Читайте також: Григорій Решетнік розповів про емоційність Злати Огнєвіч на “Холостячці”


Не пропустіть