Дженніфер Лопес у центрі скандалу: на артистку подали до суду за її ж фото

Знаменита акторка та співачка Дженніфер Лопес вкотре опинилась у центрі скандальних новин. На зірку подали до суду за публікацію спільного фото з її нареченим Алексом Родрігесом.

Як повідомляють журналісти People, позивачами виступили представники агентства Splash News and Picture. Вони заявили, що 50-річна Дженніфер Лопес використала світлину, зроблену їхніми фотографами, без погодження з авторами. За це в знаменитості вимагають 150 тисяч доларів компенсації.

Відомо, що світлину зробили у Нью-Йорку в 2017 році. Папараці сфотографували Дженніфер Лопес та її нареченого Алекса Родрігеса, коли закохані снідали в одному з ресторанів. Яке саме фото спровокувало гучний скандал, у ЗМІ не повідомляють, однак у позові представники Splash News and Picture заявляють, що воно було ексклюзивним.

Фотографія – творча, самобутня і цінна. Через статус знаменитості, а також якість та візуальну привабливість фотографії, позивач отримав прибуток від ліцензії на цю світлину. Проте Лопес або хтось, хто діє від її імені, скопіював знімок і розповсюдив його в соціальній мережі інстаграм,

– йдеться у позові.

Про порушення авторських прав Splash News and Picture заявили ще у 2017 році. Представники агентства додали, що папараці було вкрай складно зробити знімок, тому за їхню роботу компанія заплатила чималу суму. Тепер же у суді вони вимагають компенсувати витрати та збитки, завдані через публікацію світлини.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Thank you Carol and Bob for the most beautifully elegant night…we love you 🌸 💗#engagementparty @carolebayersager @arod

Допис, поширений Jennifer Lopez (@jlo)

Джерело 24tv
Не пропустіть