Дженніфер Еністон заплатила за побачення 750 тисяч доларів!

Зірка культового серіалу «Друзі» і «Ми – Міллери», здається, нарешті змогла пережити хворобливе розлучення з другим чоловіком Джастіном Теру. Офіційно актори розлучилися в 2017 році, і після цього серйозних романів у Еністон не було.

Очевидно, зірка вирішила, що в 50 років життя тільки починається, і … звернулася в агентство знайомств для селебріті. За символічну (за мірками зірок) плату в 750 тис. доларів голлівудські свахи обіцяли вмить знайти другу половинку. І, здається, свою зарплату вони отримують не дарма!

Як повідомляє австралійський таблоїд, Дженніфер тепер в стосунках. Коханим акторки став якийсь мультимільйонер, який не має ніякого відношення до шоу-бізнесу (що, може, й на краще), але при цьому вже дуже любить Дженні.

“Вона просто неймовірна жінка. Заради неї я готовий на все. Якби вона побажала 10 дітей, я погодився б без коливань. Я буду ставитися до неї, як до королеви і хочу стати її партнером до кінця життя. Зі свого боку, я обіцяю абсолютну вірність. Я, можливо, не такий гарний собою, як її перший чоловік Бред Пітт, зате в моєму словнику просто немає такого слова, як «інтрижка». І я хочу, щоб спогади і про Пітта, і про Теру назавжди стерлися з пам’яті!“- наводить цитату чоловіка видання.

Ну що, будемо сподіватися, що цього разу у акторки все складеться.

Джерело wday
Не пропустіть