Дженніфер Еністон і Девід Швіммер зізналися, що були закохані одне в одного

27 травня вийшов спеціальний епізод серіалу «Друзі» більше схожий не на серію улюбленого серіалу, а на ностальгічну розмову по душам. Коли мова заходить про легендарний диван – чекай одкровень. Одним з таких сюрпризів стало відверте зізнання Дженніфер Еністон і Девіда Швіммера в коханні. Виконавці ролі Рейчел і Росса протягом 10 років, як виявилося, були без пам’яті закохані одне в одного не тільки на екрані, але й в реальному житті. І це не хважаючи на їх романи!

Під час возз’єднання «Друзів» на каналі HBO Max, запрошений телеведучий спеціального випуску Джеймс Корден торкнувся теми романів за кадром… За цим послідувало зізнання Еністон, що у неї дійсно були почуття до її партнера по серіалу, і що це було взаємно. Швіммер, зі свого боку, детально виклав історію їх службового роману і пояснив, що був час, коли тяжіння між ними стало дійсно неймовірно сильним. На жаль, «момент завжди був неправильний» – один з них вічно був у відносинах, коли інший був вільний – і вони просто «ніколи не переходили цю межу».

Єдине, що могли дозволити собі актори: він і Еністон вічно обіймалися на дивані в квартирі Моніки в перервах між зйомками. Слова тут же підтвердили справою – закулісними кадрами пари, на яких вони явно заграють одне з одним. Швіммер уточнив у колег – чи помічали вони, що він і Дженніфер дійсно «закохані одне в одного», на що увесь склад “Друзів” підтвердив, що вони «були в цьому впевнені на 100%». Однак пристрасним почуттям ніколи не судилося втілитися в щось більше.

Читайте також: Дженніфер Лопес і Бен Аффлек возз’єдналися: будинок за 18 мільйонів і серйозні наміри пари


Не пропустіть