Джейсон Момоа розлучається з дружиною після 16 років спільного життя

Джейсон Момоа та Ліза Боне були разом 16 років. Про їхню історію кохання можна писати книги і знімати фільми: до того романтичною вона була.

Ліза старша за чоловіка на 12 років. Але різниця у віці анітрохи не заважала цій парі.

Момоа закохався у Боне, коли йому було вісім років. Побачивши одного разу прекрасну Лізу на екрані, Джейсон дав собі слово, що колись зустрінеться з нею і розповість про свої почуття.

Минуло 18 років. І Джейсон Момоа зустрів мрію свого дитинства на одній із вечірок. Це була найкраща подія у його житті! Вона здавалася йому казковою Дюймовочкою, до якої боязко торкнутися. Ліза ж якимось шостим почуттям зрозуміла, що за зовнішністю брутального велетня ховається тонка, добра душа. І, як покажуть подальші події , вона мала рацію. Цього ж вечора вони, весело говорячи, вирушили в бар. Сталося те, чого ніхто не очікував: за якісь дві-три години Ліза та Джейсон стали спорідненими душами.

Більше вони не розлучалися. У них народилося двоє дітей, а у 2017 році пара зіграла таємне весілля. Здавалося, вони будуть разом назавжди — достатньо було подивитися, як ніжно Момоа обіймав дружину і як дивився на неї.

І ось як грім серед ясного неба заява: у своєму Instagram Джейсон написав, що він розлучається з Лізою.

«Ми всі відчули тиск і зміни у ці трансформаційні часи, — так розпочалася його заява. — Розгортається революція і наша сім’я — не виняток. Отже, ми розлучаємось. Кохання між нами продовжується. Але ми звільняємо одне одного, щоб іти далі».

Шанувальники поки що не можуть повірити в те, що ця чарівна історія кохання закінчилася так раптово. Але Момоа і Боне не відповідають більше на жодні питання, і залишається тільки здогадуватися, що ж насправді сталося в їхній парі.

Читайте також: Alyona Alyona розповіла, чому насправді з’їжджає від свого бойфренда


Не пропустіть