Джамала зробить перерву в кар’єрі, щоб народити другу дитину

В ексклюзивному інтерв’ю журналістам програми “Ранок з Україною” на телеканалі “Україна” популярна співачка Джамала, яка похвалилася подарунком від чоловіка, зізналася, заради чого готова зробити паузу в кар’єрі і як вирішує конфлікти з чоловіком.

Цей рік у кар’єрі Джамали особливий – співачка святкує десять років на сцені. Саме до цієї дати артистка випустила збірку кращих пісень. Зараз Джамала готується до туру по 10 містах України. З особливим хвилюванням артистка говорить про нові дуети і тури, тому що розуміє – потім нескоро зможе порадувати шанувальників. Співачка хоче більше часу присвятити чоловікові Бекіру

“Я думаю, що зроблю перерву для того, щоб знову народити. Ми будемо з радістю чекати поповнення, тому що мені дуже хотілося б мати велику сім’ю. Наприклад, у моєї мами в сім’ї було 7 дітей, а у тата 2 – він і сестра”, – зізнається Джамала журналістам програми “Ранок з Україною”.

Хоча Джамала і обожнює справу, якій присвятила життя, пропускати те, як росте її дитина, вона не хоче.

“Зараз, наприклад, я дуже сумую, коли їду у відпустку або в тури – довго не бачу свого Еміра. І я думаю, що це основний момент, який мене дійсно турбує. Але брати його з собою не можу, тому що для нього це важко. Але не переживайте, у нього все добре – з ним батько, батьки мого чоловіка – вони просто неймовірні няні”, – розповіла співачка.

І хоча чоловік Джамали молодший за неї на вісім років, співачка говорить: мудрості йому не позичати. Майже всі потенційні сварки переводить в тихі сімейні обговорення.

“Я дуже темпераментна, імпульсивна, буває, іноді шкодую про те, що сказала. Бекір більш виважений, і він спокійніший – тримає все в собі … І, якщо у нас є якесь питання, ми його дуже спокійно обговорюємо”, – поділилася Джамала.

Джерело Сьогодні

Не пропустіть