Джада Пінкетт-Сміт, розповіла, як коронавірус вплинув на її відносини з Віллом Смітом: “Я зрозуміла, що зовсім його не знаю”

Пандемія коронавірусу відбилася не тільки на фінансовому, а й на емоційному стані більшості людей в світі. Як наслідок, це позначилося і на особистих взаєминах багатьох пар, особливо тих, які живуть під одним дахом і тепер постійно проводять час разом. Не оминула ця проблема стороною і 48-річну Джаду Пінкетт-Сміт і її 51-річного чоловіка Вілла Сміта. Вчора актриса в своєму шоу Red Table Talk на фейсбуці розповіла, як епідемія вплинула на їх з Віллом шлюб.

Буду чесною. Я думаю, що одна з речей, яку я зрозуміла, полягає в тому, що я зовсім не знаю Вілла, – зізналася вона.

Коли її мати запитала, що саме вона має на увазі і чому у неї з’явилося таке відчуття, Джада дала більш розгорнуту відповідь.

Я відчуваю, що настав такий момент, коли життя стає неспокійним і метушливим. Ви створюєте в своїй голові історії, а потім чіпляєтеся за них, створюючи собі таким чином уявлення про вашого партнера, але насправді воно не має нічого спільного з реальністю, – сказала вона.

Джада додала, що зараз, щоб по-справжньому зрозуміти свого чоловіка, вона проходить через процес “позбавлення від цих історій” і всіх своїх ідей щодо Вілла. Вона розповіла, що вони з Віллом разом працювали над тим, щоб знову пізнати один одного, і зізналася, що вони намагаються побудувати дружбу.

Чому ми з Уіллом вчимося, – так це того, щоб бути друзями. Ми постійно думаємо про те, як повинні виглядати інтимні стосунки і яким повинен бути шлюб. Ми з Віллом намагаємося навчитися любити себе і разом побудувати дружбу.

Бути замужем за людиною більше 20 років і зрозуміти, що ви не знаєте його, а він не знає вас, а також усвідомити той факт, що і самого себе ви знаєте не до кінця, – це не просто,- сказала вона.

Джада Пінкетт-Сміт і Вілл Сміт в шлюбі вже 23 роки. Пара виховує двох дітей: 21-річного сина Джейдена і 19-річну дочку Віллоу. У актора також є 27-річний син від першого шлюбу.


Не пропустіть