Дизайн манікюру осінь 2020: основні тенденції, нововведення і 20 модних ідей

Восени кожній дівчині і жінці хочеться привнести в свій образ якийсь яскравий акцент. Прекрасним варіантом є манікюр в яскравих, соковитих відтінках, глибина якого часом може дійсно дивувати. Після спекотного літа можна сміливо поринути в чарівні осінні кольори.

осінній манікюр

Восени 2020 року, щоб бути модними, варто дотримуватися основних течій і нововведень, які будуть в нейл-індустрії. Тому давайте дізнаємося, що буде модно в манікюрі вже цієї осені.

манікюр в темних відтінках манікюр з лініями

Градієнт в поєднанні з омбре

Багато представниць прекрасної статі люблять вибирати дизайн нігтів в градієнтному стилі. У цьому сезоні це буде дуже популярний і модний манікюр. Досить незвично і привабливо буде виглядати градієнт, на якому намальовані лінії в стилі омбре. Можна сміливо виконувати смужки в різних напрямках. Вони можуть бути вертикальні, горизонтальні або діагональні. Крім цього, досить незвично буде виглядати і мерехтлива пудра, що створює якусь імітацію улюбленого всіма мармеладу. З таким манікюром ви точно станете наймоднішою і популярною.

градієнтний манікюр градієнтний манікюр

Художній розпис в осінньому стилі

Популярними як і раніше залишаються осінні дизайни в вигляді сезонного малюнка. Багато майстрів використовують для зображення осінньої картини пензлі. Але в цьому сезоні можна сміливо відійти від малювання звичних листочків або звірів, створюючи справжні шедеври міського пейзажу і 3D візерунки саме на нігтиках. Важливо пам’ятати, що такі складні дизайни створюються в кілька етапів і вимагають копіткої праці. Але в кінцевому підсумку результатом будуть задоволені абсолютно всі.

манікюр з розписом

розпис на манікюрі

Фольгований дизайн

Дуже популярним в цьому сезоні також буде і осінній манікюр, прикрашений фольгою. Це можуть бути невеликі шматочки, смужки, зигзаги або відбитки. Подібного роду дизайн прекрасно підійде як для урочистих подій, так і для повсякденного життя. Це дуже незвичайний, яскравий манікюр, який гідно оцінять абсолютно всі.

манікюр з фольгою фольгований манікюр 2 фольгований дизайн на манікюрі фольгований манікюр 3 фольгований манікюр 4 фольгований манікюр

Цієї осені знову в моді будуть довгі нігтики гострої форми, саме завдяки цьому можна буде створювати інтригуючі і незвичайні дизайни. Але й короткі нігтики в майбутньому сезоні не залишать своїх модних позицій. На них також прекрасно виглядає осінній манікюр. Не варто боятися яскравих, барвистих кольорів та візерунків, адже завдяки цьому ваш образ буде цікавим, різноманітним і захоплюючим.

Читайте також: Модний манікюр – градієнт: 20 красивих фото-ідей


Не пропустіть