Дружина Віктора Павліка вперше стане мамою

Не так давно дружина відомого музиканта Віктора Павліка повідомила підписникам чудову новину. Катерина Реп’яхова вперше стане мамою.

На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала нові світлини з фотосесії. Вагітна жінка гладить маленького животика та щиро усміхається. Дружина Павліка позує в довгій сукні темного кольору з квітковим принтом. Доповнили образ майбутньої мами ніжна хвиляста зачіска та легкий макіяж.

Вбрання Катерини ідеально підкреслило її округлий животик. Поряд з вагітною стоїть Віктор Павлік. Він тримає за руку свою дружину та усміхається.

У дописі Катерина Реп’яхова повідомила, що зовсім скоро в їхньому житті розпочнеться новий етап. Жінка дуже щаслива, що незабаром стане мамою. Вона зізналася, що абсолютно готова до первістка. Дружина Віктора Павліка написала, що діти – це неймовірна радість та найважливіший скарб в житті кожної жінки.

Фани привітали зіркову пару з такою радісною новиною. Вони написали Катерині багато приємних слів та побажали легких пологів. А ще шанувальники заявили, що жінці дуже личить вагітний животик.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка повідомила, що потрапила в ДТП


Не пропустіть