Дружина Віктора Павліка вперше розповіла про свого психічно неврівноваженого батька

Кохана дружина Віктора Павліка, яка зовсім скоро стане мамою, вперше заговорила про свого батька. Кумири часто запитують в жінки про стосунки з близькими людьми.

Катерина Реп’яхова має чудові відносини з мамою. Проте, про тата дружина артиста ніколи нічого не говорила. Не так давно вона все-таки відповіла на це запитання.

За словами Катерини Реп’яхової, вона зовсім не спілкується з батьком, тому що він – психічно неврівноважена людина. Таку інформацію майбутня мама опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Вона показала своє дитяче фото з татом. Чоловік тримає свою доньку на руках та усміхається.

Дружина Віктора Павліка зізналась, що їй неприємно згадувати про свого батька. Жінка намагається уникати таких розмов та майже ніколи не розповідає, чому в її житті немає тата. Проте, вагітна Реп’яхова має чудові стосунки з мамою. Вона називає її найкращою подругою та часто проводить час разом.

Читайте також: Віктор Павлік зізнався, що на відпочинок в теплих краях та новий автомобіль заробила його вагітна дружина


Не пропустіть