Дружина Віктора Павліка розповіла, як врятувала його від алкоголізму

Дружина Віктора Павліка завжди відверта зі своїми шанувальниками. Жінка ділиться з ними не лише радісними новинами, а й розповідає про різні труднощі. Нещодавно Катерина Реп’яхова поділилась відвертим зізнанням. Вона розповіла, як врятувала Віктора Павліка від алкоголізму.

Подробицями концертна директорка поділилась в Instagram-stories. За словами Катерини Реп’яхової, до зустрічі з нею артист неабияк зловживав алкоголем. Віктор Павлік ніяк не міг взяти себе в руки. Через труднощі в сім’ї чоловік часто перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Саме Катерина Реп’яхова допомогла артисту назавжди зав’язати з алкоголем. Чоловік неодноразово опинявся в реанімації через надмірне вживання спиртних напоїв. Окрім того, у Віктора Павліка була велика кількість боргів.

За словами Катерини Реп’яхової, коли вона зустріла артиста, то в нього був не один кредит. Концертна директорка допомогла чоловіку позбутися боргів. Також дружина Віктора Павліка повідомила, що найближчим часом подружжя виплатить всі гроші за квартиру.

Катерина Реп’яхова планує мати власне житло. Після того, як закохані остаточно виплатять кредит за квартиру, збиратимуть кошти на будинок. Фоловери подякували жінці за відверті зізнання та побажали подружжю втілення усіх мрій в реальність.

Читайте також: Дмитро Ступка переїхав з сім’єю до США


Не пропустіть