Дружина Віктора Павліка похизувалась фігурою через три тижні після пологів

Дружина Віктора Павліка вперше наважилась показати свою фігуру. Після пологів жінки пройшло вже три тижні. Катерина Реп’яхова вирішила продемонструвати форми свого тіла.

В Instagram-stories вона опублікувала декілька світлин, на яких позує в обтислому вбранні. Щаслива мама одягнула спортивний костюм темного кольору, який складається з лосин та топу. Жінка засвітила свій животик, показавши, як виглядає після пологів.

За словами Катерини Реп’яхової, вона планує схуднути на декілька кілограм. Жінка зізналась, що до вагітності її фігура була набагато привабливішою. Однак, дружина Віктора Павліка не засмучується. Вона впевнена, що через деякий час приведе своє тіло в порядок.

Також фото жінки прокоментувала велика кількість фанів. За їхніми словами, в Реп’яхової ідеальні форми тіла. Кумири зізнались, що не розуміють, навіщо жінці худнути.

Дехто, навіть, написав, що Реп’яховій не завадило б набрати декілька кілограм. Дружина Віктора Павліка вдячна фоловерам за всі приємні слова. Однак, вона рішуче планує зайнятись своєю фігурою.

Читайте також: Андрій Джеджула вперше прокоментував скандал зі своєю дружиною


Не пропустіть