Дружина відомого актора Руслана Ханумака зробила хейлопластику й показала своє обличчя після операції

Дружина популярного актора та режисера Руслана Ханумака наважилась лягти під ніж пластичного хірурга. Вона зробила хейлопластику й показала, як вигляд має наразі.

В соцмережі Instagram Аліна Ханумак опублікувала нові світлини, показавши себе після пластичної операції. Перед камерою блогерка постала на лікарняному ліжку з величезним букетом красивих квітів.

Дружина Руслана Ханумака мило усміхається та насолоджується своїм зовнішнім виглядом. Блогерка повідомила, що давно мріяла зробити хейлопластику. За словами жінки, тепер вона виглядає набагато молодшою. Аліна Ханумак розсекретила, що під час операції їй зменшили відстань між носом та верхньою губою.

Також блогерка повідомила, що така операція є надзвичайно природною та візуально омолоджує обличчя. Нові кадри Аліна Ханумак зробила відразу після операції. Результатом блогерка дуже задоволена.

У дописі жінка повідомила, що тепер відчуватиме себе набагато впевненішою. Фоловери прокоментували новий допис дружини Руслана Ханумака. Вони оцінили зовнішній вигляд жінки та побажали їй якнайшвидшого одужання.

Також відомо, що пластична операція блогерки відбулась у клініці Едгара Камінського. Світлини Аліни Ханумак прокоментувало багато артистів. Серед них були Злата Огнєвіч, Віталій Козловський та інші.

Читайте також: Маша Полякова вразила мережу неабиякою схожістю зі своєю зірковою мамою


Не пропустіть