Дружина Олександра Скічка показала, як вони з сім’єю готуються до святкування Нового року

З кожним днем новорічна ніч наближається до нас все ближче і ближче. Багато зіркових пар вже хизуються своєю зеленою красунею в будинку. Без новорічної ялинки неможливо уявити святкування різдвяних свят, тому сім’я Олександра Скічка вирішила поділитися світлиною, на якій зображена красива ялинка.

У своїх соціальних мережах дружина Скічка запостила нове фото, яке наповнене новорічною атмосферою. На фоні пишно вбраної ялинки сидять усі члени сім’ї. Єлизавета тримає в руках їхнього домашнього улюбленця, а Олександр міцно обіймає донечку. Родина з нетерпінням чекає новорічного дива. Але через карантинні обмеження планує зустріти Новий рік у сімейному колі.

Єлизавета Скічко розповіла, що завжди чекає того моменту, коли вся сім’я дружньо збереться за новорічним столом. Ще із самого дитинства вона вірить у різдвяні дива.

Дружина Олександра обожнює обмінюватися подарунками та створювати новорічну атмосферу. Вона любить, коли увесь будинок прикрашений гірляндами, а в одній із кімнат стоїть велика ялинка. Сім’я завжди по-особливому готується до свят та старається максимально відтворити новорічну атмосферу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Elizaveta Yurusheva (@elizaveta.yurusheva)

Читайте також: Наталка Могилевська розповіла всю правду про сучасних артистів


Не пропустіть