Дружина Джорджа Клуні відверто розповіла про складний період в стосунках

43-річна адвокатеса з прав людини зробила відверте зізнання. Амаль Клуні повідомила, що її коханий витримав випробування на міцність.

Дружина знаменитого актора представила свою нову книгу «Право на справедливий судовий розгляд в міжнародному праві». Робота Амаль вийшла вельми об’ємною. Юрист витратила багато часу на створення серйозного тексту і була сфокусована виключно на цій справі.

Кохана Джорджа Клуні пожартувала, що написання книги було перевіркою для шлюбу. Актор переживав через постійну зайнятість дружини, але з розумінням ставився до цього. Амаль зізналася, що дуже вдячна Джорджу за виявлене терпіння.

«Я знаю, що процес здавався йому нескінченним. Особливо, коли я говорила, що внесла останні поправки, але потім переписувала все знову і знову. Але мій чоловік стерпів ці муки. Він був не тільки терплячим, але й надихав мене», – заявила Клуні.

За словами Клуні, їй не були потрібні докази того, що її чоловік – чудова людина. Але цей випадок став показовим. Амаль звернулася і до самого Джорджа, зробивши жартівливу, але дуже зворушливу обіцянку.

«Я думаю, що він дивиться мій виступ зараз внизу, на кухні. Тому я просто хочу сказати йому спасибі. Зі свого боку я обіцяю, що заради нашого шлюбу більше ніколи не буду так робити!» – передає слова Амаль Daily Mail.

Знайомство майбутнього подружжя не можна назвати романтичним. Вони займалися питанням запусків супутників для відстеження терористичних угруповань в Лівії. Ділова і дуже шанована на політичній арені Амаль сподобалася Джорджу. До зустрічі з нею актор відмовлявся від сім’ї і дітей. Але Алламудін (дівоче прізвище дружини зірки, – Прим. Ред.) змінила його погляди.

Читайте також: Джордж Клуні розповів, як його розіграв Бред Пітт


Не пропустіть