Дружина Дмитра Монатика показала, як прикрасила оселю до новорічних свят

З кожним днем до Нового року залишається все менше часу. Зіркові сім’ї починають ретельно готуватися до святкування новорічних свят, прикрашаючи свою оселю та створюючи казкову атмосферу.

У будинку відомого українського продюсера Дмитра Монатика теж кипить підготовка до Нового року. На своїй сторінці в Instagram його дружина опублікувала нові світлини. На них зображено пишну ялинку, яка прикрашена іграшками у білих та золотистих кольорах. Верхівку новорічної красуні прикрашає красивий сніговик.

Ірина розповіла, що у створенні такої атмосфери їм допомагали сини. Зі слів дружини виконавця, Данило та Платон теж активно брали участь в прикрашанні ялинки.

Під фото Ірина написала невеликий текст. Вона бажає усім своїх шанувальникам міцного здоров’я, кохання та безмежного щастя. Також жінка повідомляє, що вже готова до святкування Нового року. Через карантинні обмеження сім’я Монатика буде зустрічати його вдома. Але пара не засмучується, бо любить проводити час у сімейному колі.

Шанувальники Ірини теж побажали її сім’ї веселих новорічних свят та звернули увагу на красиву ялинку. Вони пишуть, що дружина Дмитра Монатика оригінально прикрасила свій будинок. Особливо акцентують свою увагу на сніговику, який розмістився на самій верхівці ялинки.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от IrinaMonatik (@irinamonatik)


Не пропустіть