Дружина Дмитра Комарова розповіла про надокучливого залицяльника

Олександра Кучеренко, яка є дружиною відомого українського телеведучого Дмитра Комарова, вирішила поділитися зі своїми шанувальниками доволі неприємною історією. Як виявилось, модель певний час потерпала від залицянь надокучливого незнайомця. Про це жінка повідомила у інстаграм-сторіс.

Зірки часто страждають від надмірної уваги своїх прихильників, які нерідко переходять певну межу. Так, Олександра розповіла про настирливого залицяльника, який змусив її звернутися за допомогою до справжніх детективів.

Як виявилось, чоловік якимсь чином дізнався номер моделі, та постійно надокучав їй своїми дзвінками та проханнями особистого характеру. А коли жінка відмовлялася з ним спілкуватися та виконувати його забаганки, залицяльник вдався до погроз.

Після цього Кучеренко була змушена скористатися кваліфікованою допомогою детективів, які встановили особу чоловіка за номером телефону. Тільки тоді Олександра змогла нарешті повернутися до повноцінного життя.

Жінка вирішила не розкривати подробиць цієї неприємної ситуації, тому про те, яка доля спіткала надокучливого залицяльника, наразі невідомо. Але, вона наголосила, що послугами детективів користуються не тільки персонажі відомих фільмів, а й люди у своєму звичайному житті.

Читайте також: Слава Камінська зізналась, про що найбільше шкодує у своєму житті


Не пропустіть